..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 20:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 30 srp 2009, 13:19 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
Abych se opet vyjadril:
Audit na lkmt neprinesl nic. Nedeje se kromne odpojeni Luksy od koryta absolutne nic, jen prisli na to, ze LKMT je pro letecke spolecnosti kurevsky drahe. TO JE FAKT NOVINKA JAK CYP!!! A soudim tebe jak chci, ze ty krades na letisti od nafty pres prachy a konci to drogama...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 30 srp 2009, 13:28 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Aha no jelikoz vidim, ze pises KSČSSD, tak je mi jasne, odkud vitr fouka... Dalsi fanaticky modrofil...

Takze nejaka rozumna debata s vecnymi argumenty celkem ztraci smysl...

Howgh...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 30 srp 2009, 14:19 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
milospan vavros ml píše:
nekdo kradl tak je po auditu KSCSSD davno ve vezeni.


to je divné, hlavně, že KDU byla před pár lety s ČSSD ve vládě. Žeby KSČ-KDU?

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 30 srp 2009, 18:26 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
Jojo, jak pise Easy, pokud si presvedceny, ze Izy je spatny, tak bud. Jsi ale jeden z velmi (velmi) mala. Kdyz jsi se regnul poprve, tak jsi reagoval tak jak jsi reagoval. To bylo omluvitelne. Vis, lide delaji chyby, ale pokud delaji ty same chyb dokola, ikdyz mu ostatni ukazou spravnou cestu, tak to zavani hlouposti, tvrdohlavosti a demenci. Chybovat je lidske, ale postavit se tomu celem a uznat, ze jsem nemel tentokrat pravdu, to je neco, cemu asi jeste nebudes rozumet vzhledem k tvemu veku. Mel jsem za to, ze jsi jednal pod navalem emoci, poboureni a podobnych agresivnich pocitu, ale jak vidim, tak snaha pochopit tve jednani byla zbytecna. Porad budes mlet to svoje, jako chapu te, bo jsi naockovany svym otcem, ktery zastava urcity nazor. Ten nazor poklada za spravny. Prosim, at ho ma. Dnes je jen dobre, aby kazdy mel svuj nazor. At uz je spatny, ci dobry. Jenze rikam, ze kdyz (pomineme obycejne lidi, kteri zatim nevi co je to letani a jak pise easy, za letani povazuju chartery) vetsina lidi rika ze to, jakou cestou se ubira letiste je spatne, tak to fakt tak bude...

Jsi pro smich. Dal machruj, ze mas otce na letisti, dal se bav se svyma lidma, kteri te urcite radi poslouchaji, dal hazej spinu na ty ostatni, kteri maji vlastni, odlisne nazory a postoje. Dal si mel o tom, ze Easy je to a to. Nas, kteri vime, tvoje plky nerozhodi. Mily Petricku, ale abys casem nezjistil, ze neco je spatne ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 30 srp 2009, 20:10 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Easy, j.ree, PPT, ladybird: Jo jo, do puntiku souhlas s vasimi prispevky... ;)

ladybird: Vitej na uchylnem foru...:)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 30 srp 2009, 20:24 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Taky vítám :D :D :D
ALe ešče si fakt kurwa neudpustim do piče. JREE NENI ŽADEN SRAB KURWAAA!!!!!
tj stejnem jak bys poslal někoho ku Klauzovi se ho optat, proč je takový kokot???? J.REE je SUPR CHLAP!!!!!!!!!!!!!! A jestli něco není zcela jistě - PAK NENÍ SRAB!!!!!! (známe se už nějakou dobu) Srab vypadá jinak. :mrgreen:
HOWG a už fakt končim :mrgreen: :D ;)

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 30 srp 2009, 20:27 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 lis 2008, 10:53
Příspěvky: 435
Bydliště: OSTRAVA !!! Havířov
Spotting: Krakow, Madeira
Stroj: c172
Vážený pane Vavroš ml.,

buďte tak laskav a přijďte na nějaký náš simbeer.

Jestli nejste srab...

Hubu plnou keců umí mít kde kdo. Rád bych si vyslech konfrontaci s patřičnou argumentací.

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 30 srp 2009, 20:35 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
Peeters, tot dobry argument. Bod pro tebe... Petriku, prijimas?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 30 srp 2009, 23:09 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 15:29
Příspěvky: 777
Bydliště: Na Mjesicu :)
V podstatě už tady bylo vše řečeno (a se vším, co napsali kolegové Kamyl, Easy, j.ree a další super lidi z naší bandy), ale i tak mi nedá, abych sem nepřidal svůj názor (i když možná opět půjdu na koberec za svoje názory)...

Pane Vavroš ml., opravdu nechápu, o co vám tu jde... (komentuju komentář z 30. srpna, 00:02)

Ad. 1.:
j.reeho sice neznám až tak osobně, nicméně za tu krátkou dobu, co jsem ho poznal si myslim, že není rozhodně žádná s*ačka a pokud by se k němu někdo z nás přidal ohledně rozhovoru a případné konfrontace mezi námi a tvým otcem, mile rád na tu návštěvu tvýho otce zajde!

Ad. 2.:
Když jsem si přečetl Easyho komentář, co všechno za svůj život dokázal (na rozdíl od tebe, který umí akorát tlachat nesmysly do větru), tak před ním klobouk dolů, klečím na kolenou a mám hlavu skloněnou. To je jedna věc... A druhá věc - to cos o něm napsal, je ubohost sama a je vidět, jakou jsi měl, případně máš výchovu (nerad bych rýpal do tvý rodiny, ale to je prostě jen můj názor, protože si myslim, že normálně uvažující člověk ze sebe nevypotí takový kyd, jako ty...). Easyho znám, stejně jako další lkmt šmíráci, osobně už několik měsíců a musim říct, že je to neskutečně chytrej a inteligentní chlap a navíc je s ním neskutečná p*del, takže být tebou, raději příště nepředjímám a popřemýšlím o tom, co ze sebe vypotim a soudim až na základě poznání té či oné osoby...

Ad. 3.:
To už se pořešilo s Kamylem, nicméně i já můžu za sebe říct, že rozhodně nejsem typ člověka, který by se doma choval jak beránek a za humny se choval jak to největší hovado... A úplně stejně je na tom většina lidí, co tímhle způsobem cestují... Je taky otázkou, jestli se neřídíš heslem "Podle sebe soudím tebe..."
Btw. nevim, co máš proti LC dopravě, když v poslední době ve velkém cestují s LC i vysoce postavení manažeři...

Ad. 4.:
Fantas magorie a megalomanství...
1) Kde by na to CCA vzala, když má co dělat, aby sotva utáhla svoje x let staré Saabíky...
2) Když vidim, jak na let CCA je kolikrát prázdná hala a hýbe se tam jen hrstka manažerů, myslíš, že by provoz 777 CCA utáhla, a že by se jí to vyplatilo?
3) S cenama letenek, jaké nabízí CCA si raději 10x zaletim (tak samo i zbytek NORMÁLNÍCH lidí)) od někud jinud, A POŘÁDNÝM LETADLEM, než s prckoletem, se kterým bych měl strach letět, bo bych se bál, že to s náma v sebehorším počasí sekne... (mám s tím svý zkušenosti...)

Ad. 5.:
Nekomentuju - již je vyřešeno...

Ad. 6.:
Podle mě nezáleží na tom, odkud jaký manažer přišel k ředitelskému postu, ale spíš na tom, jaké jsou jeho manažerské a obchodnické schopnosti a jaký má kolem sebe tým lidí, kteří tomu, co dělají, opravdu rozumí - to se pak projeví i na provozu té společnosti...

_________________
Trpajzlik (Radim T.)
------------------------------------------------------------
http://www.lkmtspotter.eu
https://www.flickr.com/photos/136599155@N06/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 31 srp 2009, 16:44 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 24 lis 2008, 16:09
Příspěvky: 200
Spotting: v hospodě na růžku
to:Pane Vavroš ml
Nechtěl jsem k tomu něják zapojovat,neboť znám jak kluky tady z fora což víš,tak i tebe.Nechcu se vyjadřovat k odlišným názorum se tu řeší typu LC,vedení,audity atd..do toho se zapojovat nebudu bo mi to příjde zbytečné něco hrát na obě strany,každý to vidí jinak a to je mi vcelku šumafuk ale chtěl bych poupravit pár faktu k tomu tripu o kterém je tu zmínka.Nechtěl jsem k tomu psát,ale ať tu nejsem za vola...

1)K utratě+ta si myslím malá nebyla,teda alespoň z mého pohledu,kdy jsem měl 2500 mozná víc,už nevím a s toho když odečtu cca 500 vlak do blavy,tak utrata 2000 za pití,jidlo,pičoviny neni zas tak malá,jenom večer ve švédsku kdy jsme měli každý v hospodách minimálně 5 piv a průměrná cena piva 3-4 eura,tak to neni zas tak malá častka,do toho jídlo,zmiňovaný taxík nějáký suvenýr atd...takže co se týče utraty tak si myslím že mizivá nebyla a kdybych se zeptal kluku co byli na tripu tak si myslím,že mi to pár určitě potvrdí.

2)K ničení značení atd-Pravda,po 5 pivech a flašce vodky a 7-8kilometrové cestě mezi polema a lesama na letiště bylo veselo,zpívalo se, i řvalo...atd,ale neřekl bych,že jsme výrazně ničily značení a dělali vyloženě bordel jak s toho příspěvku tady většina lidi myslí.Ano odnesl to nějáký dřevěný kul u cesty z nějákým napisem,ale holt to už tak býva když je víc lidí,popijou a nálada je pokročilá,ale bylo jedno jesli jsme někdo u baráku nebo ve švédsku,ten kůl by to odnesl tak i tak,ale určitě to nebylo tak horké a cíléné jak to vypada s toho příspěvku.Ba naopak si myslíl,že na tripu byla dobrá partija a kopec srandy,tak mi příjde nefér že jsi ten trip jesli se dá říct popsal takhle negativně a jednostranně.

Nevím jak všichni,ale většina lidí co byla na tripu tak byli nadšeni,líbilo se jim to a letí znova někam a nemyslím si,že ti co s náma byli ve Švédsku jsou nějácí ničitelé,a lidi kteří jedou na výlet s pětikorunou a cílem něco rozbít když teda nejsem doma,tak vám to tu alespoň rozmlátím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 31 srp 2009, 22:04 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 02 zář 2009, 07:23 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
milospan vavros ml píše:
3 Zřejmě máš komplex z malých letadel(podle mě by trpaslíkům malé letadla měla vyhovovat). V sebehorším počasi ža každou cenu lítá pouze Ryan a další LC. Takže tvrdíš že lítáš abys letěl, ne pro to aby ses někam dostal :) Bez komentáře

A nemyslis si, ze cena letu, kterou tvori predrazene regionalni letiste Ostrava svymi nesmyslne drahymi poplatky, stare stroje s vysokou spotrebou paliva a brutalnimi naklady na sedacku jsou presne to, o cem tady Trpajz mluvi? A ze takhle je to letiste jen pro hornich 10 000 a kamarady z geofinu a starosty Celadne?

Mojim cilem je koupit pole vedle letiste a vybudovat tam pristravaci drahu a letiste s nadstandardnimi parametry a odtama se bude litat na Bali a do Thajska, tez bude pravidelka Praha-Ostrava-Sliac-Soul ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt as. to Mr. Vavros Jr.
PříspěvekNapsal: 02 zář 2009, 19:38 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 02 zář 2009, 18:35
Příspěvky: 8
Nedá mi to, abych se k situaci a k dění na letišti Mošnov nevyjádřil i já. Nebudeme si nic namlouvat, ale nikdy to s letištěm nebylo moc slavné a kroky slibované minulým vedením MSK se nenaplnily.

Ono Mošnov vypadá dobře, pokud se o něm hovoří izolovaně, avšak přidáme-li pro porovnání letiště Brno či Katowice, kterému podle bývalého vedení letiště i kraje měl být Mošnov vážnou konkurencí, dopadá tragicky.

Výkonnost letiště se neměří podle toho, zda-li mi tady stojí nová hala, dá se přistávat na nízkých dohledností, ale základní otázka je počet cestujících. A to si stačí vzít do ruky výroční zprávy, kalkulačku a výsledek je na světě. A opět žádná sláva, bez dovolenkychtivých cestujících je to katastrofa.

Proto je nutné chápat rozčílení lidí, k čemu jim je takové letiště, když se nedá z něj nikam dostat. Jediným řešením je lowcost, chtě nechtě, bez těchto specifických aerolinek žádné letiště neroste. A pokud ano, tak v prvních jednotkách či desetinách procent. Také je nutné si uvědomit, jak atraktivní je tento region. Že cesta tam, kde jsou služby na nízké úrovni, kde toho moc k vidění není a všemu se zde ještě stále učíme, není ta, že za letenku do těchto míst zaplatí turista 6-7 tis. Kč.

Proto si také myslím, že se zde čertíte zbytečně, neboť bych já Vás či kdokoliv z diskutujících názorově udolal. Ať si kdo chce co chce říká, linky do Vídně či Prahy jsou pro business klientelu. Podívám-li se na do kapsy, vím, že za 6.000 Kč mám výlet po Evropě s LC plný zážitků a nejsem člověk, co zrovná škudlí, anebo se dostanu za ty peníze pouze do Vídně či Prahy.

Ale hlavně, zásadní skutečnost, které minulé vedení letiště a kraje (byla to jedna ruka) odmítalo, byla přítomnost letiště Katowice. A věřím, že toto letiště, pokud se velmi rychle někdo nerozkouká, zasádní Mošnovu úder, z kterého se nezvedne. Každý básní o D47, ale taky ta D47 bude navazovat na dálnici do Katowic a to je už je opravdu kousek a hlavně časová úspora na letiště. Takže nevidím žádný důvod, proč by měl obyčejný občan podporovat klasické aerolinie na letišti Mošnov. V tomhle směru nejsem patriot a vlastně je otázkou, má-li to smysl jim být, podívá-li se člověk zpětně na kraj jako takový, jaké šance měl a jak s nimi naložil.

A zrovna Mošnov je jednou z těch velmi promarněných příležitostí, protože jeho rozvoj či v našem případě stagnace se odráží na celém MSK kraji.

Pozn. Pro další diskuzi si vemte generel rozvoje letiště Mošnov, bude to o dost zajímavější...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 02 zář 2009, 20:10 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Dokonale napsano, lip bych to nevystihl...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 02 zář 2009, 21:03 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 15:29
Příspěvky: 777
Bydliště: Na Mjesicu :)
V prvé řadě Tě, Rado, vítám na foru (a taky webu) ostravských spotterů ;) Ale teď k článku - stejně jako kolega Kamyl s ním naprosto souhlasim a podepisuju se pod něj... ;)

_________________
Trpajzlik (Radim T.)
------------------------------------------------------------
http://www.lkmtspotter.eu
https://www.flickr.com/photos/136599155@N06/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 02 zář 2009, 23:16 
Offline
V.I.P.

Registrován: 19 lis 2008, 11:31
Příspěvky: 288
Dneska se nekrade, to je politicky nekorektni. Stejne jako uz v Emerice nepotkas cernocha ale jenom afroamericana, a letuska u nich uz neni letuska ale palubni pruvodci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 02 zář 2009, 23:22 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Aha...se omlouvám...si mi to vysvětlil. ;) :mrgreen: To je něco jako ta moje teorie, že na každá kurwa je kurwa i když kurwa je a.t.d....že? :idea:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz